Beni Tanıyın

Hakkimda-image

Sizlerle notlarımı paylaşmadan evvel kendimi az da olsa tanıtmam gerekir diye düşündüm ve hemen bu yazıyı kaleme aldım 🙂

3 Haziran 1995 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gözlerimi açtım.
Fatih’te 10 yıl yaşayıp , ilköğretimin 5. sınıfına kadar orada okudum. Daha sonra eğitimime Üsküdar ilçesinde devam ettim. Lise eğitimimi Üsküdar İ.M.K.B Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi / Bilişim Teknolojileri / Veritabanı Programcılığı alanında tamamladım. Yani programlama ve Web Tasarım maceram 2009 yılında lise eğitimiyle birlikte başlamış oldu:) Liseyi de iyi bir dereceyle bitirdikten sonra üniversite eğitimimi Doğuş Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 2015 yılında bitirmiş oldum.

Şuan özel bir yazılım şirketinde yazılım destek uzmanı olarak çalışmaktayım. Ayrıca sizlerle de bilgi ve tecrübelerimi paylaşacağım.

  • Eğer web sitenizi tasarlamak istiyorsanız buradan bana ulaşabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun… 🙂

Sena GÜL

2 Comments

  1. başarılarınızın devamını dileriz 🙂

    Reply
  2. on Thanks for writing this. I really feel as though I know so much more about this than I did before. Your blog really brought some things to light that I never would have thought about before reading it. You should coiunnte this, Im sure most people would agree youve got a gift.

    Reply

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir